גילוי, פיתוח ואספקה

במשך 100 שנים, אנו מתרגמים את הצרכים הרפואיים של אנשים החיים עם מחלה כרונית חמורה לתרופות חדשניות ואמצעי הזרקה, כמו עטי האינסולין שלנו.

הטיפולים שלנו מביאים כיום תועלת למיליוני אנשים החיים עם סוכרת, השמנה, מחלות דם נדירות ומחלות אנדוקריניות.

אנו מגלים ומפתחים תרופות ביולוגיות חדשניות ודואגים שיהיו נגישות עבור מטופלים ברחבי העולם.

אנו מתמקדים במחלות כרוניות חמורות המשפיעות על מאות מיליוני אנשים ומהוות את האתגרים הבריאותיים הדחופים ביותר בעולם.

על ידי שילוב החדשנות והמצוינות המסחרית שלנו, אנו משתמשים בתובנות ממטופלים ושותפים כדי להפוך רעיונות נועזים לתרופות מצילות חיים ותרופות מונעות.

השקעות ארוכות הטווח שלנו בטיפולים וטכנולוגיות חדשניות, כוללות טיפולי ריפוי המבוססים על תאי גזע, כדי להמשיך ולקדם את פיתוחם של מכשירים רפואיים ופתרונות בריאות דיגיטליים.

כאשר אדם שחי עם מחלה כרונית אינו מקבל טיפול הולם, או שאינו מקבל טיפול כלל, הוא נמצא בסיכון להתפתחות סיבוכים מסכני חיים. במקרה של סוכרת, הדבר עלול להוביל לקטיעות גפיים ולאובדן הראייה, ובמקרים מסוימים, הסיבוכים עלולים להיות קטלניים.

אוכלוסיות מוחלשות ומדינות בעלות הכנסה נמוכה סופגות לעתים קרובות את הפגיעה החזקה ביותר. העלות והגישה לטיפול הרפואי יכולות להוות נטל הרסני על אנשים, על בני משפחותיהם ואפילו על חברות שלמות.

מטרתנו לטווח הארוך היא לספק גישה לטיפול בר-השגה בסוכרת עבור מטופלים מאוכלוסיות מוחלשות בכל מדינה, במיוחד ילדים החיים עם סוכרת מסוג 1, אשר בחלקים מסוימים בעולם, נמצאים בסכנת מוות ודאית ללא טיפול ותרופות.

אנו משקיעים גם במניעת מחלות כרוניות. שאיפתנו היא למנוע מיותר מ-100 מיליון אנשים לחלות בסוכרת מסוג 2 עד שנת 2045.

למדו כיצד אנו מנצחים את הסוכרת

ראגו ראמאסוואמי וריאנקה דיקסיט, נובו נורדיסק הודו