אנו חברת תרופות בינלאומית, אשר נוסדה בשנת 1923. משרדינו הראשיים ממוקמים קרוב מאוד לקופנהגן, דנמרק.

מטרתנו היא להביא לשינוי בטיפול בסוכרת ובמחלות כרוניות נוספות כגון השמנה מחלות דם ומחלות אנדוקריניות נדירות.

אנו עושים זאת באמצעות פריצות דרך מדעיות והרחבת הגישה לתרופות שלנו. כמו כן, אנו פועלים למניעתן ובסופו של דבר לריפוי של המחלות בהן אנו מטפלים.

אנו מעסיקים יותר מ-64,000 אנשים ב-80 משרדים ברחבי העולם, ומשווקים את המוצרים שלנו ב‑170 מדינות.

אנו פועלים בתחום מדעי החיים ומונעים על ידי מטרה משותפת לספק טיפולים טובים יותר עבור אנשים החיים עם מחלות כרוניות חמורות.

התעשייה שלנו דינמית וההיכרות המדעית שלנו עם המחלות שבהן אנו מטפלים ועם האנשים החיים איתן מתעצמת בכל יום. זוהי תזכורת קבועה לכך שמה שהביא אותנו למקום שבו אנחנו נמצאים היום אינו בהכרח מה שיבטיח לנו הצלחה בעתיד.

כמעסיק, אנו מכירים בצורך לאמץ התנסויות חדשות ולשאוף לגיוון והכלה כדי לקבל החלטות טובות יותר, תוך הקפדה על התחשבות בנקודות מבט מרובות.

יחד, אנו משנים-חיים.

אנו מחויבים לסייע לקהילות להיאבק בסוכרת, במטרה ברורה – לפעול ללא הרף למניעה של סוכרת מסוג 2 והשמנת יתר, ולספק גישה לטיפול בר-השגה עבור מטופלים מאוכלוסיות מוחלשות בכל מדינה.

הצלחתנו תוגדר על ידי הפתרונות שנספק לבריאותם ורווחתם של האנשים והקהילות המפיקים תועלת מהם.

גלו עוד על האסטרטגיה שלנו לטיפול בסוכרת

אנו חברת התרופות הראשונה העושה שימוש ב-100% אנרגיה מתחדשת בכל מתקני הייצור שלנו ברחבי העולם. אנחנו גאים בכך, אך גם יש לנו מוטיבציה להתעלות על כך.

עם אסטרטגיית Circular for Zero, אנו מתחילים מסע להשגת אפס השפעה סביבתית בכל הפעילויות העסקיות שלנו.

אנו נשתף פעולה באופן יזום עם ספקים כדי להפחית את ההשפעה הסביבתית בכל חלקי שרשרת האספקה, תוך צמצום פליטות ה-CO2‏ מכל הפעולות והתחבורה, וניתן מענה לאתגר פסולת המוצרים שהגיעו לסוף חייהם.

עקבו אחר המסע שלנו שנועד להגיע לאפס השפעה על הסביבה

אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם אוניברסיטאות וחברות ביוטכנולוגיה מובילות ברחבי העולם כדי לשתף פעולה ולהאיץ את גילויין של תרופות חדשות.

אנו מחפשים ללא הרף שותפים חדשים שעימם נחלוק יכולות משלימות ואינטרסים הדדיים, ואנו חולקים באופן גלוי אנלוגים של פפטידים וחלבונים, וכן נוגדנים עבור מחקר טרום-קליני.

אנו מציעים גישה נוחה וחופשית לתרכובות נבחרות באיכות גבוהה ומאופיינות היטב עבור מדענים סקרנים ונלהבים מרחבי העולם.

הסיפור שלנו מתחיל ב-1923 כאשר שתי חברות דניות קטנות החלו בייצור התרופה המהפכנית החדשה, אינסולין, שזה עתה התגלתה על ידי שני מדענים קנדיים.

כאשר החליטו שתי החברות להתמזג ב-1989, הן יצרו את נובו נורדיסק, חברה אשר הלכה והתרחבה במהירות מאז, עם תרומה משמעותית לטיפול בסוכרת, טיפול בהשמנת יתר, טיפול בהמופיליה וטיפול בהורמוני גדילה.

הדרך של נובו נורדיסק היא סדרה של עקרונות מנחים, אשר עומדים בבסיסה של כל החלטה שאנו מקבלים. היא מתארת את הזהות שלנו, את האופן שבו אנו עובדים ומה אנו רוצים להשיג, ומתווה כיוון ברור עבור החברה והעובדים שלנו. בסופו של דבר, זוהי הבטחה שאנו מבטיחים זה לזה - ולמיליוני המטופלים ברחבי העולם המסתמכים על המוצרים שלנו כדי לחיות חיים מלאים ובריאים.

בשנת 1923, המייסדים הדנים שלנו החלו במסע לשינוי הסוכרת. כיום, אלפי עובדים ברחבי העולם עובדים עם תשוקה, כישורים ומחויבות להניע את השינוי על מנת לנצח את הסוכרת ומחלות כרוניות חמורות אחרות.

  • אנו שואפים להוביל בכל תחומי המחלה שבהם אנו פועלים.
  • התרומה העיקרית שלנו היא בגילוי ופיתוח תרופות ביולוגיות חדשניות ולדאוג שיהיו זמינות עבור מטופלים ברחבי העולם.
  • הצמיחה העסקית שלנו והבטחת תוצאות פיננסיות תחרותיות הן הדבר שמאפשר לנו לסייע למטופלים לחיות חיים טובים יותר, להציע תשואה אטרקטיבית עבור בעלי המניות שלנו ולתרום לקהילות שלנו.
  • הפילוסופיה העסקית שלנו היא לאזן שיקולים פיננסיים, חברתיים וסביבתיים - אנו קוראים לזה "השורה התחתונה המשולשת".
  • אנו פתוחים וכנים, שאפתניים ואחראיים, ומתייחסים לכולם בכבוד.
  • אנו מעניקים לאנשים שלנו הזדמנויות לממש את הפוטנציאל שלהם.
  • אנו לעולם לא מתפשרים על איכות ועל אתיקה עסקית.

בכל יום, עלינו לקבל החלטות קשות, כאשר אנו תמיד זוכרים מה הכי טוב עבור המטופלים, העובדים ובעלי המניות שלנו לטווח הארוך.

זו הדרך שלנו. זוהי הדרך של נובו נורדיסק.

למדו עוד על עבודה בנובו נורדיסק