קריירה משנת חיים

עבודה בנובו נורדיסק אינה "רק" עבודה. זוהי הזדמנות לשפר את חייהם של מיליוני אנשים החיים עם מחלות כרוניות חמורות.

בין אם אתה שותף בשרשרת אספקת אינסולין למטופלים ברחבי העולם או חוקר את פריצת הדרך הבאה במרכזי המחקר המתקדמים שלנו, העבודה בנובו נורדיסק היא כזו שמשנה חיים.

אנו חברה פארמצבטית בעלת מוניטין, שייעודה הוא לדאוג לכך שאנשים החיים עם מחלה כרונית יוכלו לנהל חיים מלאים. מיליוני אנשים סומכים עלינו.

החיים הם מקור ההשראה שלנו: העליות והמורדות, ההזדמנויות והאתגרים. מעמיתינו במעבדות המחקר העובדים כדי לשנות חיים באמצעות גילוי טיפולים פורצי דרך, ועד לעמיתינו המציבים את הקיימות בלב התהליכים שלנו ופועלים להאריך את החיים של כדור הארץ - השאיפה להפוך את החיים לטובים ובריאים יותר נמצאת בלב לבם של כל התהליכים והפעולות שעושה חברת נובו נורדיסק.

השינוי הוא דבר קבוע — שינוי באורח החיים, שינוי בטכנולוגיה, שינוי בכל מקום. בנובו נורדיסק, איננו ממתינים לשינוי. אנו מניעים אותו.

אנו חברה דינמית בתעשייה דינמית עוד יותר, ואנו יודעים שמה שהביא אותנו למקום שבו אנו נמצאים היום אינו בהכרח מה שיבטיח לנו הצלחה בעתיד.

לכן אנו פועלים ללא הרף לשפר את הדרך בה אנו עובדים ואת חייהם של המטופלים שלנו, תוך יצירת פתרונות חדשניים המתאימים לאיכות ולדרך החיים אליהן שואפים המטופלים. כדי להשיג זאת, אנו דוגלים בפתיחות מחשבתית, סקרנות וחתירה למצוינות.

אנו מעריכים את העובדים שלנו בשל הכישורים, הרקע ונקודות המבט הייחודיות שהם מביאים לחברה. אנו פועלים ללא הרף על מנת להפיק את המיטב מהאנשים שלנו, תוך שאנו מציעים הזדמנויות לפיתוח ויוצרים הזדמנויות לניידות בתוך החברה. אנו שואפים להיות מקום עבודה שטוב לעבוד בו ולהיות שייכים אליו.

חשוב לנו מאוד שכל אדם שעובד איתנו ירגיש מועצם כעובד וכאדם, ולכן עם תחילת העבודה בנובו נורדיסק תרגישו בהבדל מהרגע הראשון. תחושה של השראה, שותפות ומאמץ קולקטיבי בהבאת שינוי חיובי עבור אנשים, משפחות וקהילות בכל מקום בעולם. אנו מסתמכים על הפוטנציאל המשותף ועל שיתוף הפעולה של יותר מ-64,000 עובדים.

נובו נורדיסק נוסדה בשנת 1923 וכיום אנו חברת תרופות גלובלית הממוקמת ממש מחוץ לקופנהגן, דנמרק.

מטרתנו היא ליצור שינוי על מנת להביס את מחלת הסוכרת ומחלות כרוניות אחרות כגון השמנה, הפרעות קרישת דם והפרעות אנדוקריניות נדירות. אנו עושים זאת באמצעות פריצות דרך מדעיות, הנגשת הטיפולים שלנו, ופעולות מניעה של מחלות אלו עם 100 שנות ניסיון, מגוון רחב ביותר של טיפולים  בענף שירותי הבריאות, וכן רצף של פרויקטים חדשניים זוכי פרסים. ההצלחה שלנו מבוססת על ערכי החברה שלנו - הדרך של נובו נורדיסק (Novo Nordisk Way).

גלו עוד אודותינו