אתגרים סביבתיים מעולם לא היו קריטיים יותר או דחופים יותר מאשר כיום.

הצריכה ההולכת וגדלה, תהליכי התיעוש והעיור מאיימים, לא רק על הקיימות של הסביבה שאנו חיים בה, אלא גם על בריאותם של אנשים ברחבי העולם.

בכל שנה אנו משתמשים במיליארדי ליטרים של מים ובכמויות גדולות של חשמל ומשאבים לייצור תרופות. פליטות ה-CO2 שלנו ממשיכות לעלות, במיוחד בתחבורה.

אנו מנפקים מאות מיליוני בקבוקונים ועטי הזרקה לאנשים הזקוקים להם - והביקוש לטיפולים מצילי החיים שלנו גדל. המוצרים שלנו מיוצרים מחומרים באיכות גבוהה, אך לאחר השימוש, רובם מגיעים למטמנות פסולת.

דבר זה מציב אותנו בחזית של כמה מהבעיות הסביבתיות הגדולות ביותר: שינוי אקלים, מחסור במים ובמשאבים, זיהום ופסולת פלסטיק.

האסטרטגיה שלנו הציבה בפנינו אתגר למצוא דרכים חדשות לפתח מוצרים הניתנים למחזור או שניתן לעשות בהם שימוש חוזר, לעצב מחדש את העסק שלנו כדי למזער את הצריכה ואת הפסולת, ולעבוד עם ספקים השותפים ליעד שלנו.

אנו כבר נוקטים את הצעדים הראשונים לקראת אפס השפעה סביבתית. אולם אנו תמיד מחפשים דרכים חדשות לעשות יותר. אנו מאמינים כי התשובות יגיעו בזמן שאנו מטמיעים בחברה שלנו מחשבה מעגלית, שמשמעותה שימוש מתמשך במוצרים ובחומרים שלנו.

מעבר לאנרגיות מתחדשות

תכנון מוצרים ידידותיים לסביבה

עבודה מול ספקים השותפים לחשיבה שלנו

סביבה עירונית היא הזדמנות לנצח במאבק - הן בשינוי האקלים והן בסוכרת מסוג 2. שני המאבקים חולקים דפוסים דומים של התנהגות אנושית המחמירה את ההתחממות הגלובלית ואת שיעורי התחלואה ההולכים וגדלים.

כיום, אנו משתפים פעולה עם 25 ערים גדולות ברחבי העולם במטרה להעלות את המודעות למניעת מחלת הסוכרת באמצעות חינוך והתערבויות בשטח.

שותפויות אלה הן חלק מתוכנית "ערים משנות סוכרת" (Cities Changing Diabetes). מאז שנת 2015, ועד היום התוכנית Cities Changing Diabetes הפכה לתנועה חברתית העומדת בזכות עצמה, ומניעה בעלי עניין רבים לחבור לאתגר ולהתמודד עם ההשלכות ההולכות וגוברות של סוכרת מסוג 2 ויצירת סביבה בריאה יותר.

למד עוד על האופן שבו אנו משפרים את הבריאות והרווחה העירוניות.