משנים עתיד ההמופיליה

״משנים את עתיד ההמופיליה״ (®Changing Haemophilia) היא המחוייבות של נובו נורדיסק לספק את הצרכים שלא נענים בטיפול בהמופיליה, מעבר לטיפול התרופתי.

 

המופילה היא מחלה נדירה וחמורה

המופיליה היא מחלה נדירה וחמורה, המשפיעה על כ-1 מתוך 10,000 אנשים ברחבי העולם. אנשים רבים עם המופיליה טרם אובחנו או שאינם מטופלים כראוי. גם כאשר הם מקבלים טיפול, אנשים עלולים לסבול מכאב כרוני (ממושך) ומתנועתיות מוגבלת, בעיקר בשל דימום במפרקים. אם אנשים אינם מטופלים ביעילות, או שאינם מטופלים כלל, הם נמצאים בסיכון לתמותה בגיל צעיר.

מקדמים את השינוי בהמופיליה

נובו נורדיסק הוקמה לפני יותר מ-90 שנה, ומאז אנו מקדמים שינויים שמטרתם לנצח מחלות כרוניות. זה כולל שלושה עשורים שבהם אנו משפרים את חייהם של אנשים עם המופיליה באמצעות אבחון וטיפול טוב יותר.

התרומה העיקרית שלנו

התרומה העיקרית שלנו היא גילוי ופיתוח תרופות יעילות ובטוחות לאנשים עם המופיליה ומחלות דם נדירות אחרות. כדי להבטיח שאנו נשארים בחוד החנית של הטיפול ומוצאים את הדור הבא של התרופות, יש לנו מגוון רחב של מוצרים חדשניים וצנרת עשירה של מוצרים הנמצאים במחקר ופיתוח.

עונים על הצרכים של מטופלים, מעבר לטיפול תרופתי

כדי שנוכל באמת לשנות את תוצאות הטיפול בהמופיליה אנו צריכים לעשות יותר מרק לספק את הטיפול התרופתי המתאים. ביחד עם השותפים שלנו בקהילה, אנו פועלים לקדם וליצור נגישות טובה יותר לאבחון ולטיפול רב תחומי. אנו שואפים לטיפול טוב יותר תוך שימת דגש על רווחת האנשים שחיים עם המופיליה.
אנו פועלים למען עתיד טוב יותר, שבו כל אדם עם המופיליה יאובחן ויחייה חיים מלאים ככל האפשר.

צפו בסרטון כדי ללמוד עוד על המחוייבות של נובו נורדיסק להמופיליה: